Make your own free website on Tripod.com


İşte yine bir sohbetimizde daha beraberiz sevgili dostlar herzamanki tavsiyemi tekrarlamak boynumun borcudur bittabi,velhasıl,binaheleyn,bilmukavele veya bilmukabele veya bukalemum işte onlardan uygun olanı ile söze başlarım arkadaşlar lütfen size verdiğimiz bu tavsiyeleri bir yere not edin uyun yoksa hiç ummadığınız bir şekilde çok kötü antakya saldırılarına uğrayabilirsiniz çok rica ederim biz ne bokuna okuduk onca okul onca mürekkep yuttuk,tonlarca kıç yaladık pardon pul yaladık ne için?size soruyorum ey müminler ne için? tabi ki siz ey halkım için ama siz eğer uymazsanız ne olur yani!biz ne bokumuza konuşuyoruz tövbe tövbe...
Uyacaksınız veya uymayın ulan hayvenler de görün gününüzü yok olum Hüso bunlardan bir bok olmaz...başçavuşun eşşeğinin çok afedersin HÜsocum osuruğunu dinler gibi dinliyorlar.. -siz devam edin sayın hocam...Mesut hocam!Hocam bizi bu engin bilgilerinizden mahrum etmeyin..bu halk sizi bekler siz ki ..
-taam ulan taam ben yazımı okuyayım da sen de yağlamayı kes..:

Antakyalılar belgeseli PART:2 (tu) (yani bölüm :2)
Bu antakyalılar önceki mesajımda yazdığım gibi heryerde ama özellikle otobüs gibi toplu taşıma araçlarında kendilerini ve etkilerini göstermektedirler.. bu tehlikeli koloni şimdilerde am-erikalıların da yeni fark ettikleri gibi AIDS hadisesinden sonra en önemli faciaya yol açmaktadırlar bu nedenle önlem alınması şiddetle gerekmektedir hep ama sizin hiç siklemediğiniz gibi..İşte bu antakyalılar böyle başladıkları sohbetlerinde aslında pek çok şey düşünmektedirler onların en temel özelliği sizi ve beyninizi daha önce söylediğimiz gibi dümdüz etmesidir -tıbben de kanıtlanmıştır (bknz yani bakınız calgon reklamlarında elinde rezistans tutan salak tamirci onun salaklığı doğuştan gelmemektedir aslında bir antakyalı ile karşılaşmış ve ne yazık ki şanssız bir biçimde beyin harabiyetine uğramış bir mağdurdur. bakmayın ona salak dediğimize o hastanemizin ve araşatırmamızın en temellerini vücudunun her yerinde taşıyan bu arada para kazanması için reklamlara çıkardığımız bir kobaydır.) işte bu dümdüz etme olayı hayret bir biçimde kendilerini yani antakyalıları etkilememektedir.bu son derece zeki koloni size sordukları o size aslında çok doğal gelen soruları sorduktan sonra gözleri ile sizi ve giysilerinizi incelemektedir. bu inceleme aslında sizin antakyalı olup olmadığınıza dair bir incelemedir. bu inceleme de çaylak olduğunuz fark edilirse ki bu antakyalılar için çok kolaydır o zaman sizi ellerinden kurtarması için Allaha dua etmeye başlayın. Otobüste karşılaştığınız bu antakyalılar sohbete başladıkları zaman artık sizin için çok geçtir onları dinlemeyin sağır olduğunuz yalanını atın veya ne biliyim kulaklarınızın doğumda yaşanan bir anomali doğrultusunda kıçınızda olduğunu falan işaret dili ile anlatmaya çalışın doğüal oalrak bir antakyalı bir kıça konuşamkatan hoşlanmaz tabi. bu her boku bilen antakyalıları alt etmek için çok zor ve bir o kadar gerzek bir bahanedir ki eğer muavinin pala bıyıklı ve cüsseli olma durumunda kullanılır..Ha bir de şöyle tipler vardır:bir antakyalı ile karşılaşır ve muavinin son derece hoş bir hostes kız olduğu durumlarda bu yalanı uyduran salaklar vardır ki işte onların zaten kaçmalarına bir yalan uydurmaya ihtiyaçları yoktur onların beyni zaten ütülenmiş gibi dümdüz olup antakyalılar ile son derece güzel ve anlayışlı bir biçimde sohbet yeteneği olan gerzek şahıslardır ki daha önce dediğimiz gibi sohbete devam etmelerini tavsiye ederiz,onların bir sorunu olduğuna inanmıyoruz zaten..hayde gendinize şimdilik eyi bakın bir dahaki PART'ta görüşmek dileği heyecanı ateşi fantezisi ile hoşçakalın..

<---Part Van - Part Tiri--->

HIZLI MENÜ
-Part Van ( Sayfa 1 )
-Part Tu ( Sayfa 2 )
-Part Tiri ( Sayfa 3 )
-Part For ( Sayfa 4 )